Tvrdý nástup po měsíci bez zápasu. Mladá Češka utrpěla v Miami debakl

Tenistka Sára Bejlek uhrála v 1. kole turnaje v Miami proti Talie Gibsonové jediný game a Australance podlehla 1:6, 0:6. Odložené zápasy ze středy dnes čekají také Terezu Valentovou a Lindu Fruhvirtovou, na kurt by se měli dostat i Tomáš Macháč a Marie Bouzková.