Slavii nehrozí vyšší odečet bodů. Nejhorší bodový trest může být kontumace zápasu se Spartou

Ligový titul fotbalistů Slavie není v takovém ohrožení, jak by se mohlo zdát. V reakci na výtržnosti fanoušků při sobotním derby předseda disciplinární komise Ligové fotbalové asociace Jiří Matzner uvedl, že Slavii za nezvládnutí pořadatelství hrozí i odečet bodů. V pondělí ale na Radiožurnálu svůj výrok vysvětlil. „Odebrání bodů pokud se bavíme, že kontumace by byla ztráta bodů,“ řekl Matzner.